Noční vidění, dalekohledy

PROFESIONÁLNÍ ARMÁDNÍ OPTIKA - ATN CORPORATION

Noční vidění - Night Star

představení firmy atn corporation

 

OPTIKA


Společnost American Technologies Network již po řadu let dodává na trh nejmodernější optické přístroje pro noční vidění. Za léta působení na trhu si firma ATN vybudovala vynikající pověst výrobce přístrojů nejvyšší kvality a zároveň za velmi příznivou cenu. Přesnou optiku přístrojů je možno přirovnat ke špičkovým švýcarským hodinkám, nebo třeba k hudebnímu nástroji, v němž jsou všechny součástky dokonale promyšleny a dohromady tvoří jediný perfektně naladěný mistrovský kus. Z následujících řádků se dozvíte fakta a podrobnosti o tom, co odlišuje naše výrobky od konkurenčního průměru, a poznáte také naši filozofii, díky níž pochopíte, jak se relativně mladá firma mohla stát jedním z hlavních hráčů na trhu s optickými přístroji, na kterém zuří lítý konkurenční boj.

Při výrobě našich optických zařízení používáme sklo nejčistší kvality, které je téměř výhradně vyráběno z křemenného písku optické kvality, který se těží na pobřeží Černého a Kaspického moře. Naše sklo je jednoznačně tím nejlepším, jaké je vůbec v současnosti k dispozici. Někteří renomovaní němečtí výrobci optiky v současnosti dokonce od ATN toto sklo v surové neleštěné podobě nakupují pro účely limitované výroby biometrických zařízení.

Jeden z našich klientů nás informoval, že testoval povrchy našich čoček na nejmodernějším laserovém zařízení, a byl ohromen výsledky, které patřily k těm nejlepším, jaké kdy viděl. Nás to ovšem ani trochu nepřekvapilo, protože my naše optické přístroje navrhujeme s maximální přesností s pomocí nejlepšího optického software. V našem vývojovém týmu najdete inženýry, kteří své znalosti a zkušenosti získali v USA, Německu, Rusku, Koreji a Japonsku. Naše čočky leštíme na stejných přístrojích, na nichž byla vyrobena nejlepší optika pro satelity, jejíž přesnost přesahuje .0001".

Abychom našim klientům vždy zaručili obraz nejvyšší kvality a co možná nejvíce zamezili jeho zkreslení, každý ze systémů našich objektivových čoček se skládá minimálně ze šesti členů. Maximální přenos světla je v našich přístrojích zajištěn díky velké světelnosti objektivů a také díky tomu, že povrch každé naší čočky je chráněn infračervenými vrstvami.

 

KOMPONENTY A KONSTRUKCE


Ačkoli na celkovou kvalitu přístroje pro noční vidění má největší vliv optika, srdcem každého noktovizoru a zároveň jeho nejdůležitější součástí je trubice fotonásobiče. Jako jeden z největších spotřebitelů těchto trubic na světě každoročně nakupujeme nejlepší a nejmodernější technologie fotonásobičů zbytkového světla, a to od špičkových výrobců jak z USA, tak z Evropy. ATN nabízí vždy pouze to nejlepší přesně pro vaši potřebu, ať jste zákazník, jemuž bude vyhovovat přístroj s nejlepší ručně vybranou trubicí 1. generace, nebo vojenský specialista vyžadující maximální odolnost a výkon, jaké poskytují přístroje 4. generace 64lp určené pro armádní účely.

Abychom zajistili optimální výkon trubic fotonásobičů, vyrábíme a dodáváme si sami elektronické součástky pro tyto přístroje. Díky tomu můžeme do našich výrobků zabudovat celou řadu nejrůznějších funkcí a garantovat klientům výjimečný výkon a spolehlivost.

Naše posedlost detailem vyjde najevo zejména tehdy, zaměříme-li se na konstrukci. Materiály, které rádi a často používáme, zahrnují titan, duralové slitiny v kvalitě používané v letectví, vysoce odolné plastové kompozity a jiné. Vysoká preciznost zpracování našich zbraňových dalekohledů, umožňující nastavení s přesností 1/8 úhlové minuty je vynikajícím příkladem toho, co jsme dnes schopni vyrobit pomocí CNC strojů. Nesmíme zapomenout ani na kvalitní o-kroužky, dusíkem plněná těla přístrojů a vysoce odolnou úpravu jejich povrchů práškovým lakováním. Produkty, které vyjdou na konci tohoto výrobního procesu, jsou doslova imunní vůči jakýmkoli povětrnostním vlivům.

 

VOLBA A INOVACE

 

Společnost ATN vyrábí a dodává nejširší sortiment přístrojů pro noční vidění na světě. Naše produktové řady zahrnují přístroje první až třetí generace, od kapesních kukátek, monokulárů, binokulárů, brýlí, zbraňových dalekohledů, víceúčelových jednotek a kombinovaných denních a nočních systémů. V naší nabídce je dohromady více než 100 modelů. Nezáleží na tom, na co potřebujete noční vidění a co s ním budete dělat. Buďte si jisti, že my ten přístroj máme.

Když si prohlížíte přístroje pro noční vidění se zabudovanými infračervenými lampami pro přísvit v absolutní temnotě, připomeňte si, že firma ATN byla jednou z prvních, které tuto funkci, která je nyní standardem, nabízely. Všechny naše jednotky jsou infračerveným „iluminátorem“ vybaveny a některé přístroje mají k dispozici dokonce momentálně nejvýkonnější 450 MW verzi s extrémně dlouhým dosahem. ATN byla také první společností, která začala nabízet vyměnitelné objektivy, předsádkové čočky a dálkově ovládaná noční vidění. Nyní jsme vlastníky řady patentů a naše portfolio se každým rokem rozrůstá.

Naši vývojoví inženýři se starají o to, aby byla ATN vždy na špici – jak v kvalitě, tak ve výkonu a ceně, a nabídla vám – našim zákazníkům – nejmodernější výrobky, které vám budou dobře sloužit.

 

SLUŽBY A PÉČE O ZÁKAZNÍKY

 

Jsme výrobci, nikoli distributoři. Peníze, které díky této strategii ušetříme, zůstávají v kapsách našich zákazníků. Nedivte se tedy, když vidíte jiné značky, které nabízejí nižší kvalitu a méně funkcí, ale přitom za více peněz.

Všechny zbraňové dalekohledy a denní i noční systémy ATN jsou baleny způsobem, který odpovídá vojenským normám, tj. v tvrdých pouzdrech Pelican vyplněných pěnou, která jsou vodotěsná, nerozbitná, vzduchotěsná, odolná korozi, a každé z nich má samo o sobě hodnotu 150 USD. Některé modely dodáváme také s nylonovými přenosnými brašnami, které dokonale vyhovují speciálním potřebám střelce.

Všechny výrobky ATN jsou dodávány s podrobným návodem k obsluze, v atraktivním prodejním balení, zahrnují veškeré nezbytné součástky a baterie ke každé jednotce. Ve snaze poskytnout klientům co nejlepší informace a poučit je o použití přístroje, přidáváme ke každému zařízení také profesionálně sestavené instruktážní video s reálnými záběry s nočním viděním.

ATN byla první společností, která svým zákazníkům nabídla na přístroje pro noční vidění dvouletou záruku. Od roku 2002 mají některé ze špičkových modelů záruku až tříletou.Pokud se stane, že některá z našich přístrojových jednotek bude potřebovat servis, naše středisko oprav v kalifornském San Francisku odvede perfektní práci, která ve většině případů nezabere více než 72 hodin.

Nacházíte se : Úvod » O nás » veletrhy, výstavy