Noční vidění, dalekohledy

VÍCEÚČELOVÉ SYSTÉMY PRO NOČNÍ VIDĚNÍ


Víceúčelové systémy, jak už nám název napovídá, nabízí větší rozsah využití. Většinou lze přístroj použít pro klasické pozorování v ruce, připevnit na headset či helmu nebo jej dokonce pomocí adaptéru uchytit na zbraň. Všestranné využití těchto přístrojů nám však na rozdíl od všech ostatních jednotek nabízí i možnost využití při jízdě motorovým vozidlem, čtení map či například poskytování první pomoci. Víceúčelové systémy pro noční vidění, to nejsou jen puškohledy ATN, jedná se o jednotky s širší volbou použitelnosti, které jsou vyráběné pro opravdové profesionální aplikace a staly se proto nedílnou součástí výbavy několika armádních jednotek.

Samozřejmostí u výrobků ATN je vysoká kvalita optiky, která je zpracovávána nejnovějšími počítačovými modely a je opatřena mnohonásobnými víceúčelovými vrstvami. Tyto vrstvy ochraňují optiku před poškrábáním, kondenzováním vlhkosti, jsou antistatické a zabraňují odlesku.

Zbraňové systémy ATN pro denní a noční vidění jsou určeny těm, kteří hledají ty nejlepší puškohledy pro pozorování ve dne i v noci. Puškohledy ATN pro denní a noční vidění jsou ideální pro lovce, armádní ostřelovače či příslušníky bezpečnostních složek. Žhavou novinkou ve světě nočního vidění je přístroj PS22, který během několika sekund promění váš denní dalekohled v jednotku pro noční vidění.

Přístroj ATN PS22 se připevní zepředu na váš dalekohled a tím mu umožní fungovat i v noci, jako klasické puškohledy ATN. Nezmění se účinnost dalekohledu, není třeba znovu zaměřovat či upravovat vzdálenost okuláru od oka. Přístroj pro noční vidění ATN PS 22 se rychle, bezpečně a bez použití nástrojů připevní zepředu přímo na váš dalekohled, a tím ho promění v jednotku nočního vidění, s vlastnostmi jaké nabízí standardní puškohledy ATN. Jestliže je váš dalekohled pro denní vidění zaměřen na cíl, přidání přístroje PS 22 nezmění zaměření a umožní vám plně využívat všech vlastností vašeho dalekohledu pro denní vidění. Přístroj PS22 je vybaven špičkovými trubicemi fotonásobiče, pro jakékoliv vaše potřeby.

Nacházíte se : Úvod » NOČNÍ VIDĚNÍ » Víceúčelové systémy