Noční vidění, dalekohledy

NIGHT STORM

Oblíbený monokulár ATN Night Storm je absolutní jedničkou mezi ručními pozorovacími noktovizory. Je plně vodotěsný, má 3.5 násobné zvětšení, jednoduché digitální ovládání a celoskleněnou optiku s mnoha ochrannými vrstvami, která zaručuje výjimečně jasný obraz. Night Storm se vyrábí v černém či žlutém provedení a je jedničkou nejen pokud jde o funkčnost a poměr cena-výkon, ale zejména v oblasti kvality. Právě kvalita byla při vývoji přístroje Night Storm pro společnost ATN absolutní prioritou.

Přístroj pro noční vidění Night Storm využívá nejmodernější technologie a je nejžhavější novinkou mezi ATN noktovizory. Díky přísným nárokům na kvalitu a přesnost při výrobě je Night Storm robustní, ale zároveň lehký a plně vodotěsný přístroj, který zaručuje špičkovou optickou kalibraci při velmi výhodné ceně. Jedním z hlavních cílů vývoje pro nás byla revoluce na trhu s přístroji nočního vidění. Tento cíl jsme splnili kombinací šesti členného systému skleněných čoček F1.5 50mm s mnoha ochrannými vrstvami a schopností ponoření pod vodu. Rovněž jsme přidali řadu dalších funkcí, které tento přístroj činí ještě výjimečnějším, než dosud. Černé či žluté ale přesto elegantní tělo, anatomicky tvarované pro snadné držení, skrývá silný zesilovač optického obrazu 1. generace, který poskytuje až 35 000i násobné zesílení světla. Jakmile se ocitnete v absolutní temnotě, kde není vůbec žádné zbytkové světlo, bude se vám hodit vestavěná technologie „Total Darkness“, kterou zajistí infračervený přísvit. Jednotka má také volitelný adaptér pro upevnění fotoaparátu nebo kamery, což vám umožní proměnit obyčejný fotoaparát ve fotoaparát pro noční vidění.

Pokud vám jde především o optimální obraz, přístroj ATN Night Storm je to, co hledáte. Je vybaven možností dioptrické úpravy v rozsahu +/- 5 a 1m až nekonečno, což vám umožní zaostřit na libovolně vzdálený objekt. A pokud to stále nestačí, rozlišení 40 lp/mm vás určitě přesvědčí, že právě Night Storm je jedním z nejpřesnějších pozorovacích přístrojů na trhu, a to za rozumnou cenu.

Díky přísným nárokům při vývoji a precizní výrobě vám můžeme nabídnout tento robustní, ale lehký a plně vodotěsný noktovizor s vynikajícími optickými vlastnostmi a výhodnou cenou. A pokud by vám náhodou upadl do vody, zůstane plavat na hladině, takže se dá snadno vylovit.

Night Storm je speciálně navržen pro potřeby policejních jednotek a také tou správnou volbou pro pozorování zvěře, pobyt v přírodě, vodní sporty, nebo ochranu majetku.

Model Generace Rozlišení [lp/mm] Naše cena  
* ATN NIGHT STORM (žlutý) I+ 40 Cena na dotaz -
* ATN NIGHT STORM (černý) I+ 40 Cena na dotaz -


Příslušenství Naše cena  
Camera adapter CA4 - adaptér pro kameru/fotoaparát -- -
IR450 B5 - přísvit s dlouhým dosahem, 450 mw -- -

* pro aktuální nabídku nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle 775 071 349 nebo na email [email protected]

Infračervený přísvit do absolutní temnoty vestavěný
Zvětšení 3,5x
Systém objektivu F1:1.2, F50 mm
Rozsah detekce generace 1 - 150m, generace 2 - 250m
Rozsah rozpoznání generace 1 - 100m, generace 2 - 175m
Zorné pole 18°
Rozsah zaostření 1m až nekonečno
Dioptrická korekce +/- 5
Ovládání digitální
Napájení jedna 3V lithiová baterie CR123A
Životnost baterie generace 1 - 20h, generace 2 - 60h
Vodotěsnost ano
Provozní teplota -40°C až +50°C
Skladovací teplota -50°C až +70°C
Rozměry 170X58X94 mm
Hmotnost 0,4 kg
Lov, Myslivost
Pozorování zvěře, ptáků
Plavba na lodi
Sportovní činnosti
Turistika, tramping
Kempování, táboření
Ochrana majetku
Jednotka NIGHT STORM
Krytka objektivu
Bezpečnostní šňůrka na ruku
Praktická brašna přístroje
Speciální čistící hadřík na optiku
1x Lithiová baterie CR123A
CD prezentace ATN Corporation
Český, anglický manuál
Faktura, záruční list
Krabice přístroje

Nacházíte se : Úvod » NOČNÍ VIDĚNÍ » Monokulární přístroje » Night Storm