Noční vidění, dalekohledy

JEDNOTKY S HEADSETEM PRO NOČNÍ VIDĚNÍ


Jednotky s headsetem a binokuláry pro noční vidění, patří na trhu v USA mezi nejprodávanější výrobky. ATN nabízí širokou škálu hands-free jednotek i velký výběr binokulárů pro noční vidění. Naše značka se pyšní výrobou těchto přístrojů, které se spolehlivě osvědčily i v těch nejnáročnějších podmínkách. Hlavní výhodou přístroje uchyceného na hlavě pomocí headsetu jsou volné ruce uživatele při pozorování. Jak jednotky s headsetem, tak binokuláry pro pozorování v nočních podmínkách, využívají různých technologií fotonásobičů a jsou doslova nabity prvky jako je skleněná optika, ATN Smart Technology či vestavěným IR iluminátorem. K některým jednotkám lze dokonce dokoupit zvětšovací čočku/y nebo fotoadaptér pro připojení fotoaparátu či kamery.

Můžete si samozřejmě zakoupit laciné přístroje s uchycením na hlavu pro noční vidění od nespolehlivých prodejců, ale pokud Vám jde především o kvalitu, je právě optika ATN jasnou volbou.

Tyhle naše jednotky nejčastěji využívají bezpečnostní agentury, hráči airsoftových her, rybáři a samozřejmě také myslivci či turisté.

Nacházíte se : Úvod » NOČNÍ VIDĚNÍ » NV s náhlavní soupravou