Noční vidění, dalekohledy

NOČNÍ VIDĚNÍ

Noční vidění - Night Scout
Noční vidění - MO4
Noční vidění - Night Shadow
Noční vidění - NVM14
Noční vidění - Viper
zadáno
x

profesionální pozorovací technika


Hlavní specializací firmy ATN Corp. je noční pozorovací technika. Jsou to noční pozorovací dalekohledy a noční puškohledy. S nabídkou více než dvou stovek modelů v kategorii "NIGHT VISION" Vás ATN vybaví pro jakoukoliv příležitost, a to na 24 hodin denně a 7 dnů v týdnu. Ať jste profesionál nebo úplný nováček, vždy najdete to nejlepší, bez ohledu na to, zda hledáte Monokulár pro noční vidění, Brýle pro noční vidění, Binokulár nebo pokročilejší Víceúčelový přístroj pro noční vidění.

Kvalita nočního vidění se postupně vyvíjela. Nyní jsou k dispozici zařízení až čtvrté generace. ATN vyrábí a distribuuje fotonásobiče s využitím technologií Gen 2, Gen 3, XD-4 a XR-5 od výrobců jako jsou ITT, Northrop Grumman, Photonis DEP a další. Cena zařízení se však každou další řadou dramaticky liší. Tak jako tak, jednotky Gen 3 a výše jsou k vývozu z USA embargována. Firma ATN má však v nabídce přístroje Gen 2+ a také CGTI, které jsou plně srovnatelné s Gen 3.

Pro běžné noční pozorování zvěře však plně postačí zařízení první generace vybavené přísvitem IR světla, které není běžným okem viditelné. Každé zařízení ATN bez ohledu na generaci je tímto světlem vybaveno.

Věříme, že si z naší rozsáhlé nabídky nočních pozorovacích přístrojů vyberete takový přístroj, který Vám bude ve všech směrech vyhovovat. Za kvalitu našich přístrojů stoprocentně ručíme a v případě, že si nevíte rady s výběrem přístroje pro noční vidění, rádi Vám pomůžeme.

CZ - Dovolená Chorvatsko, Bulharsko    ::    SK - Dovolenka Chorvátsko, Bulharsko    ::    GVG-češtiny

Nacházíte se : Úvod » NOČNÍ VIDĚNÍ