Noční vidění, dalekohledy

CO JE TO "SMART" TECHNOLOGIE?

Smart Total Darkness Technology


V roce 1997 uvedla společnost ATN na trh revoluční patentovanou technologii pro jednotky s nočním viděním, tzv. Smart Technology. Úspěch těchto dalekohledů a poptávka po nich zcela předčily naše očekávání. V průběhu roku 1997 jsme byli neustále zavaleni dotazy, zda se technologie Smart používá ve všech našich dalekohledech. Dnes s hrdostí představujeme naši kompletní řadu přístrojů pro noční vidění s využitím Smart technologie.

Co to vlastně ta „Smart technologie absolutní temnoty (Smart Total Darkness Technology)" je? Tahle jedninečná technologie poskytuje uživateli konečně naprostou kontrolu v supermoderním odvětví nočního vidění. Řada “Smart“ přístrojů nočního vidění byla navržena s využitím nejnovější dostupné počítačové technologie. V každém přístroji je zabudován miniaturní počítač, který přístroji dodává nejmodernější funkční vlastnosti v kombinaci s pohodlnou kontrolou, což ve světě nočního vidění nemá obdoby. Použitím “smart“ senzorů a elektroniky jsme do našich přístrojů zabudovali prvky, které jim umožňují přežít přístroje podobných technologií (včetně našich dřívějších modelů) o více než pětinásobek. Podařilo se nám to pomocí zabudovaného počítačového systému, který rozpozná záměr uživatele, který se do přístroje dívá. Názorný obrázek /ZDE/.

Přiblíží-li se přístroj oku, automaticky se zapne. Oddálí-li se od oka, automaticky se vypne. Uživateli tak odpadá věčné zapínání a vypínání přístroje. Na rozdíl od jiných technologií, které jsou citlivé na světlo a mohou se snadno poškodit, jsou-li omylem ponechány zapnuté, přístroje řady “smart“ automaticky rozpoznají, kdy už nejsou používány. I pokud je uložíte do pouzdra zapnuté, automaticky se přepnou do režimu spánku. Veškeré kontrolky jsou digitální, což umožňuje přesnější ovládání než obvyklé vypínače. Nemusíte se ani bát, že dojde baterie, řada “smart“ to včas oznámí.

Naše řada “Smart“ puškohledů obsahuje navíc prvky jako například jednoduchý ovládací panel se třemi kontrolkami, který umožňuje uživateli snadno nastavovat důležité vlastnosti jako zesílení jasu, jasnost nitkového kříže, a infračervenou magnitudu. Barevně rozlišená elektroluminiscenční dioda (LED) označuje operační mód, který používáte. Pokročilejší modely mají dálkové ovládání, což umožňuje uživateli umístit tříkontrolkový ovládací panel kamkoli na zbraň dle vlastní potřeby.

Ve světě nočního vidění jsou dvě úrovně: normál a špička. ATN výrobky s technologií "Smart " jsou špičkou jak ve výkonu, tak ve vlastnostech. Proč se spokojit s normálem, když jsou nejčerstvější novinky ze samotné špičky na dosah ruky?

Počítačový snímač přiblížení /ZDE/
Digitální ovládání /ZDE/
Infračervený iluminátor s dlouhým dosahem /ZDE/

Nacházíte se : Úvod » Vše o nákupu » Technologie "SMART"