Noční vidění, dalekohledy

DÁLKOMĚRY "RANGER EYE"

Ranger Eye 1500
Ranger Eye 1500
Ranger Eye 800
DÁLKOMĚRY "RANGER EYE"
DÁLKOMĚRY "RANGER EYE"


Modely z řady Ranger Eye mohou uživateli sloužit nejen jako velmi přesný laserový zaměřovač, ale i jako jasný monokulární dalekohled s kvalitním ostrým obrazem. Dostupné modely jsou Ranger Eye 800 a Ranger Eye 1500. První z nich nabízí uživateli šestinásobné zvětšení se zaměřením do 800 metrů, druhý model se pak honosí sedminásobným zvětšením a zaměřením až do 1,5 kilometru.

Přístroje lze užívat i za nepříznivého počasí a to i pro měření vzdálenosti, jelikož s úspěchem odolávají všem přírodním podmínkám. Tohle si pak uživatel nastavuje na LCD displeji v hledáčku, měření za deště či sněhových podmínek, při mlze či v nadměrném prašném prostředí, měření přes překážku či měření objektu s vysokým odrazem světla. Laserové zaměřovače měří s přesností na jeden metr.

S nejčastějším využitím laserových zaměřovačů se setkáváme u uživatelů vyměřujících různé pozemky, vytyčujících stavební parcely, při určování odstupů například sloupů vysokého napětí, ale také u různých rekreačních sportů jako je golf, sportovní střelba, lov, myslivost a podobně. Přístroje řady Ranger Eye spolehlivě poslouží každému, kdo potřebuje třeba jen někdy nebo také každodenně vyměřovat vzdálenost jakéhokoliv objektu do vzdálenosti až 1,5 kilometru.


Nacházíte se : Úvod » OSTATNÍ » Dálkoměry "Ranger Eye"