Noční vidění, dalekohledy

DALEKOHLEDY "OMEGA"

Dalekohledy - 7x50RF
Dalekohledy - 8x36RF
Dalekohledy - 7x50C
Dalekohledy - 7x50RF
Dalekohledy - 7x30RF
Dalekohledy ATN Omega 10x42RF 7

ATN je hrdým výrobcem profesionální značky denních binokulárních dalekohledů Omega. Díky dlouholeté zkušenosti německých výrobců skleněné optiky pro naše přístroje na noční vidění, jsme mohli uvést na trh také řadu denních  pozorovacích dalekohledů výjimečné kvality a přitom za velmi přijatelnou cenu. Dalekohledy ATN Omega jsou technologicky vyspělými výrobky se speciální antireflexní optikou. Uživatele potěší skutečnost, že tělo mají všechny dalekohledy ATN plněno dusíkem, stejně jako vnější ergonomická úprava s gumovým povrchem a dále pak vestavěný stupňový zaměřovač či kompas. Tyto dalekohledy jsou vysoce odolné, poskytují jasný obraz a nabízejí nejvyšší možnou kvalitu. Každý z modelů řady dalekohledy Omega snese i ty nejnáročnější podmínky a je navržen tak, aby podával špičkový výkon i v náročných či stresových situacích. To garantuje také celoživotní záruka výrobce na vady u všech modelů řady - dalekohledy Omega.

Naši zákazníci jsou s dalekohledy Omega velmi spokojeni, podle nich jsou odolné, trvanlivé a jejich vysoká kvalita je zcela srovnatelná s přístroji zvučných značek jako Steiner, Swarovski nebo Zeiss.

Dalekohledy Brno - veškeré námi nabízené dalekohledy jsou k vyzkoušení na pobočce Brno, dalekohledy lze samozřejmě také shlédnout a vyzkoušet u našich prodejců, a to po celé ČR.

Ať jste policejní nebo vojenský profesionál, nadšenec do lodních sportů, lovec, pozorujete ptáky nebo jen trávíte hodně volného času v přírodě, můžete si být jist, že Vám řada dalekohledů ATN Omega poskytne doživotní kvalitu a vynikající výkon.Nacházíte se : Úvod » OSTATNÍ » Dalekohledy "Omega"