Noční vidění, dalekohledy

DALEKOHLEDY "MINI EYE"

Dalekohledy ATN Golden Eye 3
Dalekohledy ATN Silver Eye 1
Dalekohledy ATN Pin Finder 4
Dalekohledy ATN Pin Finder 3


Miniaturní dalekohledy (kukátka) řady Mini Eye, jsou nejmenšími optickými přístroji na světě. Dlouholetý výzkum a vývoj předcházející uvedení těchto dalekohledů na trh byl velmi náročný, prováděn pomocí výkonného počítače. Dnes však lze říci, že tyhle miniaturní dalekohledy Mini Eye, jsou malým technickým zázrakem, jenž porušuje všechny fyzikální zákony.

Dva ze tří nabízených dalekohledů této řady, a sice Golden Eye a Silver Eye, jsou kratší než Váš malíček a váha těžšího z nich nepřesahuje 50 gramů. Při výrobě těchto dalekohledů bylo nutné vykonat více než 150 operací a každý z nich se skládá z celkem 27 částí. Oba dalekohledy pak nabízí neuvěřitelné osminásobné zvětšení.

Třetí z řady Mini Eye, dalekohled Pin Finder, je vyroben přímo pro hráče golfu. Pomocí osminásobného zvětšení s vestavěným stupňovým dálkoměrem, si každý hráč jednoduše určí vzdálenost od jamky. Tento doplněk ocení každý opravdový golfový hráč.

Co Vás však nejvíce překvapí u každého kukátka řady Mini Eye, je i vzhledem k velikosti dalekohledů, vynikající kvalita a ostrost obrazu v celém zorném poli pozorovatele.


Nacházíte se : Úvod » OSTATNÍ » Dalekohledy "Mini Eye"