Noční vidění, dalekohledy

NOČNÍ VIDĚNÍ MINI14 V NEJSILNĚJŠÍ VERZI NYNÍ V AKCI!

ZESILOVAČ ITT OMNIBUS VII. ZVÝHODNĚNÁ CENA JE PLATNÁ DO KONCE SRPNA.

 

Vážení příznivci noční pozorovací techniky,

pokud se již nějakou dobu rozhodujete, zda si nepořídit nějaký opravdu profesionální přístroj nočního vidění, či přímo ten nejvyspělejší, nyní je tu právě Vaše chvíle a měli by jste zbystřit pozornost, jelikož jsme si pro Vás připravili velmi zajímavou akci. Po dobu následujících tří týdnů totiž nabízíme jeden z nejoblíbenějších profesionálních víceúčelových monokulárních přístrojů nočního vidění, přístroj MINI14, a to rovnou v té nejvyspělejší verzi, za zvýhodněnou cenu.

MINI14 je profesionální víceúčelový přístroj, který slouží nejen pro pozorování, kde je možnost jej usadit na náhlavní soupravu či měnit objektivy se zvětšením, ovšem také pro připojení k denní optice. Tělo je vyrobeno ze speciální odlehčené slitiny, proto je velmi odolné. Díky nízké váze a malým rozměrům je tento přístroj velmi praktický. Srdcem tohoto přístroje je pak zesilovač americké výroby ITT, verze Omnibus VII, který je momentálně nejvyspělejším, které je možno na trhu pořídit. Díky tzv. autogated, což je automatická regulace přesvícení obrazu, je tento zesilovač řazen již do generace 4. Kombinace kvalitního těla a nadupaného zesilovače dělá z tohoto přístroje naprostou špičku v této oblasti.

Standardní cena přístroje MINI14 OMNI VII, generace IV autogated, je 152.752 Kč. Do konce tohoto měsíce však u nás můžete tento nadupaný přístroj zakoupit o téměř 13 tisíc korun levněji, a to za cenu 139.900 Kč. V ceně přístroje je již mnohé příslušenství, včetně headsetu – náhlavní soupravy.

Přístroj Vám samozřejmě rádi předvedeme ve večerních hodinách v terénu. Bližší informace či dohoda na setkání je možno na tel. čísle 775 071 349, pro Slovensko 0907 289 970, případně po emailu nocnivideni@gmail.com.

Tým www.nocni-videni.czZpět na seznam aktualit
CZ - Dovolená Chorvatsko, Bulharsko    ::    SK - Dovolenka Chorvátsko, Bulharsko    ::    GVG-češtiny

Nacházíte se : Úvod » Aktuality » Zvýhodněná cena přístrojů MINI14, generace IV