Noční vidění, dalekohledy

NOČNÍ VIDĚNÍ NIGHT SCOUT

NEJŽÁDANĚJŠÍ PŘÍSTROJ GENERACE 1+

 

V letošním roce byla na trh opět uvedena inovovaná verze jednoho z nejžádanějších přístrojů generace 1+ na trhu, přístroje NIGHT SCOUT. Tento noční dalekohled s pětinásobným zvětšením se dočkal již několikáté své vylepšené verze. Jako vždy má nyní ještě lepší světelnost, ostřejší obraz a vylepšené tělo.

Jedná se o jeden z mála přístrojů ve své generaci, který má vestavěné pětinásobné zvětšení, a to zejména díky dvěma zabudovaným zesilovačům obrazu jasu. Pro každý okulár tedy slouží zvlášť jeden zesilovač, tudíž se jedná o poctivý binokulární přístroj, nikoli tzv. pseudobinokulár, kde je zabudován pouze jeden zesilovač, který se štípí do obou okulárů. Právě díky dvěma zesilovačům se přístroj NIGHT SCOUT může na generaci 1+ pyšnit výjimečnou světelností.

Binokulární přístroj nočního vidění NIGHT SCOUT je dlouhodobě nejžádanějším přístrojem využívaným v oblasti myslivosti na trhu a ze strany uživatelů jsou na něj nejlepší reference. I z tohoto důvodu zákazníkům poskytujeme po dobu 14 dnů možnost jeho vrácení, v případě že je zákazník s přístrojem z nějakého důvodu nespokojen – víme, co prodáváme. Více informací na tel. čísle 775 071 349, pro Slovensko 0907 289 970, případně na emailu nocnivideni@gmail.com.

Přístroj NIGHT SCOUT najdete pod odkazem ZDE.

Tým www.nocni-videni.cz

 Zpět na seznam aktualit
CZ - Dovolená Chorvatsko, Bulharsko    ::    SK - Dovolenka Chorvátsko, Bulharsko    ::    GVG-češtiny

Nacházíte se : Úvod » Aktuality » NIGHT SCOUT stále nejprodávanějším přístrojem