Noční vidění, dalekohledy

... JIŽ BRZY SE MÁTE NA CO TĚŠIT!

MOMENTÁLNĚ INTENZIVNĚ PRACUJEME NA KOMPLETNÍ AKTUALIZACI NAŠEHO WEBU O NOČNÍ POZOROVACÍ TECHNICE ...

 

Vážení zákazníci,

v těchto dnech probíhají na našich webových stránkách www.nocni-videni-atn.cz velké úpravy. V dohledné době bude web spuštěn plně aktualizovaný, a to se spoustou nových výrobků a značek nočního vidění. Ovšem nejen to. Chystáme pro Vás také magazín o NV, kde se v článcích pravidelně dočtete o novinkách ze světa nočního vidění. Stejně tak připravujeme mnoho různých akcí a soutěží, kde budete moci získat zboží za zvýhodněnou cenu, hodnotné dárky či poukazy na nákup noční optiky. Prostě je na co se těšit!

Aktualizovaný web by měl být spuštěn nejpozději do konce měsíce srpna 2015, předpokládáme však, že to bude ještě dříve. O plném spuštění Vás budeme informovat opět zde v aktualitách (případně na vyžádání formou emailu, po žádosti odeslané na nocnivideni@gmail.com). Do té doby prosím omluvte rozsáhlou úpravu stránek, která zde bude nyní po dobu několika dnů probíhat.

V případě zájmu o jakoukoli radu, dotazu na dostupnost zboží či pomoci s výběrem NV, se prosím informujte na tel. čísle 775 071 349, ze Slovenska na tel. číslo 0907 289 970. Velmi rádi Vám zodpovíme veškeré Vaše dotazy. Stejně tak nás můžete kontaktovat na email nocnivideni@gmail.com. Budeme se těšit na Vaši návštěnu na našich aktualizovaných webových stránkách, kde Vás budeme nadále zásobovat informacemi a aktualitami ze světa této úžasné techniky. Oceníme jakékoli Vaše připomínky k našemu webu. Pokusíme se 100% vyhovět, jako tomu bylo i v minulosti. Vždyť jsme s Vámi na jedné adrese již přes deset let!

Tým www.nocni-videni.czZpět na seznam aktualit
CZ - Dovolená Chorvatsko, Bulharsko    ::    SK - Dovolenka Chorvátsko, Bulharsko    ::    GVG-češtiny

Nacházíte se : Úvod » Aktuality » VELKÁ AKTUALIZACE NAŠEHO WEBU!